Вила La Mirage

Вила „ LA MIRAGEе од висока “А“ категорија и се наоѓа на 50 м од плажата во првиот дел на Паралиа . Студиjата се комплетно опремени со мини кујна, тоалет,балкони, А/С + ТВ – WI-FI. Располагаме со 1/2 ; 1/3 и 1/4 студија на приземје, и 1 спрат.

 

LA MIRAGE (Paralia)
TV, WIFI, AC+

По лице

МАЈ

 

ПРОМО

ЈУНИ

ЈУЛИ

АВГУСТ

СЕПТЕМВРИ

Пакет аранжман

Наем на студиа

Наем на студиа

Пакет аранжман ПРОМО

термин

26*

02*

09*

16*

23*

30

07

14

21

28

04

11

18

25

01*

08*

15*

22*

ноќи

7*

7*

7*

7*

7*

7

7

7

7

7

7

7

7

7

7*

7*

7*

7*

1/2 студио

69

105

115

125

135

279

299

309

319

319

319

319

299

229

119

99

69

59

1/3 студио

79

115

125

135

145

299

319

329

339

339

339

339

319

249

129

109

79

69

1/4 студио

89

129

139

149

159

319

339

349

359

359

359

359

339

269

139

119

89

79

 

 

 

 

 

 

 

 

  УСЛУГИ:

ØЦените сo * се дадени за пакет аранжман по лице за 7 ноќевања со вклучен превоз за минимум 2 лица во студио  што плаќаат 100 %

ØЦените без * се дадени за наем за студио / апартман за 7 ноќевања за минимум 2 лица во студиo што плаќаат 100 %

ØВо студијата e дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет т.е. број на кревети. Преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 години во кревет со родител

ØСите попусти за деца и трети лица важат при сместување во соба со 2 возрасни лица

ØПри резервација задолжителна уплата на аконтација од 30%, во случај на откажување уплатената аконтација не се враќа

ØПоради генерално чистење на студиата  по секоја смена, студијата се напуштаат во 09:00 часот, а се добиваат по 14:00 часот по локално време

ØХигиената во собата си ја одржувате сами за време на престојот

 

Кај пакет аранжманите за 7 ноќевања важат следните услови:

·  Дете до 2 години ( без седиште ) – бесплатно

·  За деца 02-12 години – сместување бесплатно, доплата за превоз од 25 €

·  Сместување на 3-то и 4-то  возрасно лице над 12 години во студио – сместување БЕСПЛАТНО  – доплата за превоз 35 €.

ПОПУСТИ И ДОПЛАТИ:

ØЗадолжително патничко и здравствено осигурување - инфо во агенцијата

ØДоплата за клима 5 € од ден 

ØПревоз : возрасни 35 €(повратен билет) / 25 € (1 правец) 

                 деца од 2-12 години 25 €(повратен билет) / 20 € (1 правец)

·  За користење сопствен превоз кај пакет аранжманите се одбива по 10€ од лицата што плаќаат 100%

·  Во цената не е вклучена туристичка такса за престој – се плаќа на лице место изнесува 0,5 евро од ден по соба, за брзината и квалитетот на интернетот агенцијата не гарантира и не сноси никаква одговорност.

 

ВАЖНА НАПОМЕНА:

 Заради ваша лична безбедност кога не сте присутни во собите немојте да ги оставате вратите од терасите и надворешната врата отклучени ( доколку истите се отворени и отклушени а настане недај боже некаква кражба, агенцијата и сопствениците не одговараат )

  Цените се изразени во € - евра , по курс 1 € = 62 мкд

 

Програма

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Цената Не покрива?

Pin It on Pinterest