Вила Христос

Вила ХРИСТОС се наоѓа во центарот на Сивири,непосредно пред плажата. Располага со 1/2 соби и 1/4 апартмани, ориентирани кон југозапад, и од терасите ќе уживате во прекрасното зајдисонце. Сите студија и апартмани се опремени со кујна, купатило ТВ и клима (бесплатно.) Промената на постелнината е еднаш во текот на престојот. Вилата има WI-FI. 

Координати : 40.036814, 23.359995

ТЕРМИН

НОЌEВАЊА

1/2 СТУДИО

1/4 АПП.

18.05

7*промо

39

49

25.05

7*промо

49

59

01.06

7*

79

109

08.06

7*

99

139

15.06

7*

129

159

22.06

7*

139

179

29.06

7

290

360

06.07

7

310

380

13.07

7

340

410

20.07

7

340

410

27.07

7

340

410

03.08

7

340

410

10.08

7

310

410

17.08

7

290

380

24.08

7*

139

179

31.08

7*

119

149

07.09

7*

99

109

14.09

7*промо

49

59

21.09

7*промо

39

49

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

НАПОМЕНИ:   

- Цените со * се однесуваат за пакет аранжман по лице за 7 ноќевања со вклучен превоз, a цените без * се однесуваат за наем на апартман за 7 ноќевања.

- За патување со сопствен превоз, цената се намалува за 10 евра;

-Во апартман за термините со *, две лица плаќаат полн износ, а третото и четвртотолицe се сместуваат бесплатно и плаќаат само за превоз ( доколку користат).

- Сместувањето во собите е после 14 часот локално време, а напуштањето на собите е до 09:00 часот локално време.

- Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 62,00 мкд.

-Туристичка такса се плаќа на лице место.

Во цената не е вклучен превозза Халкидики од Скопје (Дрводекор)

35€ по лице      Деца од 2 до 11,99 години: 25€ по лице      Деца до 1,99 год бесплатно

 

ОСТАНАТИ УСЛОВИ И ПОПУСТИ:

·  Минимум 1 ден пред секое поаѓање Ве замолуваме да се информирате во Агенција.

·  Ги замолуваме патниците да бидат на местата за поаѓање 15 минути пред поаѓањето.
Поради густиот сообраќај во текот на летната сеозна можни се определени доцнења за кои однапред се извинуваме.

·  Во студио е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет (број на кревети), преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 години во кревет со родител.

·  Превозот ги слегува патниците на најблиската локација до сметувањето каде може да се паркира автобус

·  Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата)

 ·  Важат Општите услови на Т.А. Камелија Турс ( ЛиценцаА) членка на СКТМ           

Тимот на ТА КАМЕЛИЈА ТУРС  Ви посакува пријатен одмор!               

Програма

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Цената Не покрива?

  • Туристичка такса се плаќа на лице место.

Pin It on Pinterest