Вила Океанис

 Вила ОКЕАНИС се наоѓа во мирниот дел на Фурка, на оддалеченост на околу 40 м од градската плажа. Располага со 1/4 апартмани на кат и на ниско приземје, со пространи тераси. Сите апартмани се опремени со мебел, тоалет, мини кујна, ТВ и клима-бесплатно.

ТЕРМИН

НОЌЕВАЊА

1/4 АПП

01.06

7*

99

08.06

7*

129

15.06

7*

159

22.06

7*

179

29.06

7

350

06.07

7

370

13.07

7

390

20.07

7

390

27.07

7

390

03.08

7

390

10.08

7

390

17.08

7

350

24.08

7*

159

31.08

7*

129

07.09

7*

99

14.09

7*промо

69

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

НАПОМЕНИ:   

- Цените со * се однесуваат за пакет аранжман по лице за 7 ноќевања со вклучен превоз, a цените без * се однесуваат за наем на апартман за 7 ноќевања.

- За патување со сопствен превоз, цената се намалува за 10 евра;

-Во апартман за термините со *, две лица плаќаат полн износ, а третото и четвртотолицe се сместуваат бесплатно и плаќаат само за превоз ( доколку користат).

- Сместувањето во собите е после 14 часот локално време, а напуштањето на собите е до 09:00 часот локално време.

- Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 62,00 мкд.

 

 Во цената не е вклучен превозза Халкидики

35€ по лице      Деца од 2 до 11,99 години: 25€ по лице      Деца до 1,99 год бесплатно

Туристичка такса по апартман/ студио се плаќа на лице место.

 

ОСТАНАТИ УСЛОВИ И ПОПУСТИ:

·  Минимум 1 ден пред секое поаѓање Ве замолуваме да се информирате во Агенција.

·  Ги замолуваме патниците да бидат на местата за поаѓање 15 минути пред поаѓањето.
Поради густиот сообраќај во текот на летната сеозна можни се определени доцнења за кои однапред се извинуваме.

·  Во студио е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет (број на кревети), преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 години во кревет со родител.

·  Превозот ги слегува патниците на најблиската локација до сметувањето каде може да се паркира автобус

·  Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата)

·  Важат Општите услови на Т.А. Камелија Турс ( ЛиценцаА) членка на СКТМ  

                      

 

Тимот на ТА КАМЕЛИЈА ТУРС  Ви посакува пријатен одмор!

 

Програма

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Цената Не покрива?

Pin It on Pinterest