Вила Гиатрас

 Со своите природни убавини, прекрасни плажи, места за забава, Закинтос е секоја година вбројуван во 10-те топ дестинации за летување на Медитеранот. ЛАГАНАС е местото кое го одбравме за Вас, оддалечено 9 км. од Занте – главниот град на островот, изобилува со многу маркети, сувенирници, ресторани, кафетерии, диско-клубови, ноќни барови и секако – долга песочна плажа, која се протега долж местото.

 Вила GIATRAS („А“ кат.) – оддалеченост од плажа - 40 метри. Сите студиа располагаат со кујна, ТВЦ, ТВ, тераса, WI-FI (бесплатно) и клима (доплата 5 € на ден). Објектот се наоѓа на десната страна од главната улица во Лаганас (гледано кон морето).

 Цените се дадени во ЕУР, плаќање во денарска противвредност (1 ЕУР = 62 ден.)

Вила GIATRAS - Лаганас

ПАКЕТ Аранжман (бус+брод+сместување) по ЛИЦЕ

ПЕРИОД

      Ноќевања

1/2 студио

1/2+1 студио

13.06 – 21.06.2019

7

155 €

143 €

20.06 – 28.06.2019

7

165 €

153 €

27.06 – 05.07.2019

7

185 €

170 €

04.07 – 12.07.2019

7

205 €

190 €

11.07 – 19.07.2019

7

225 €

206 €

18.07 – 26.07.2019

7

235 €

216 €

25.07 – 02.08.2019

7

235 €

216 €

01.08 – 09.08.2019

7

235 €

216 €

08.08 – 16.08.2019

7

235 €

216 €

15.08 – 23.08.2019

7

225 €

210 €

22.08 – 30.08.2019

7

195 €

180 €

29.08 – 06.09.2019

7

155 €

143 €

05.09 – 13.09.2019

7

125 €

116 €

12.09 – 20.09.2019

7

110 €

105 €

19.09 – 27.09.2019

7

100 €

90 €

26.09– 04.10.2019

7

90 €

80 €

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 28.02.2019

-7% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 30.04.2019

НАПОМЕНА:

- Термините се дадени заедно со денот на ПОАЃАЊЕ, сместувањето по објекти еследниот ден !

- ПОПУСТ за СОПСТВЕН ПРЕВОЗ – 40 € по лице

 Време на поаѓање превоз за Закинтос :  18:30 h Скопје (Дрводекор) трансфер до Битола

Доплати

-Деца од 2-11.99 год на дополнително легло - БЕСПЛАТНО (плаќаат само превоз од 50 €)

-Патничко и здравствено осигурување

 Клиентите кои не користат огранизиран превоз од агенцијата, т.е. оние кои патуваат со сопствен превоз се сместуваат индивидуално во собите, истите ги молиме да побараат точни информации за локација на сместувачките капацитети во нашите канцеларии.

ОСТАНАТИ УСЛОВИ И ПОПУСТИ:

·  Минимум 1 ден пред секое поаѓање Ве замолуваме да се информирате во Агенција.

·  Ги замолуваме патниците да бидат на местата за поаѓање 15 минути пред поаѓањето.
Поради густиот сообраќај во текот на летната сеозна можни се определени доцнења за кои однапред се извинуваме.

·  Во студио е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет (број на кревети), преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 години во кревет со родител.

·  Превозот ги слегува патниците на најблиската локација до сметувањето каде може да се паркира автобус

·  Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата)

 ·  Важат Општите услови на Т.А. Камелија Турс ( ЛиценцаАчленка на СКТМ       

                                                           Тимот на ТА КАМЕЛИЈА ТУРС  Ви посакува пријатен одмор!

Програма

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Цената Не покрива?

Pin It on Pinterest